Weekendvieringen

Er is elke zondagkinderkerkin de Petrus en Pauluskerk behalve tijdens familievieringen. Elke 2ezondag van de maand is er kindercrèchei n de Petrus en Pauluskerk voor de allerkleinsten.

DatumTijdstipLiturgische Dag/FeestLocatieVoorganger(s)KoorBijzonderheden Viering
zaterdag 23 november 201916.00Ten AnkerH. SchraderSamenzang
zaterdag 23 november 201919.00Anna PaulownaParochianenRhythm Voice
zaterdag 23 november 201919.00't ZandI. GarciaCantica Nova
zondag 24 november 201909.30Den BurgI. Garcia
zondag 24 november 201909.30Christus KoningWillibrordP. BanaszakWillibrordkoorkoffie
zondag 24 november 201909.30Christus KoningBreezandH. SchraderBreezangersgezinsviering
zondag 24 november 20111.00Christus KoningPetrus en PaulusP. BanaszakCaecilia koorkinderkerk
zaterdag 30 november 201916.00Eerste AdventTen AnkerI. GarciaSamenzang
zaterdag 30 november 201919.00Eerste AdventWillibrordH. SchraderSamenzang
zaterdag 30 november 201919.00Eerste AdventBreezandParochianenKoorBisNis
zondag 1 december 201909.30Eerste AdventDe CocksdorpI. GarciaDe Cocksdorp
zondag 1 december 201909.30Eerste Advent't ZandH. SchraderSamenzangkoffie
zondag 1 december 201909.30Eerste AdventAnna PaulownaP. BanaszakSamenzang
zondag 1 december 201911.00Eerste AdventDen BurgI. Garcia
zondag 1 december 201911.00Eerste AdventPetrus en PaulusP. BanaszakInzingkoor
zaterdag 7 december 201916.00Tweede AdventTen AnkerP. BanaszakSamenzang
zaterdag 7 december 201919.00Tweede Advent't ZandP. BanaszakCantica Nova
zaterdag 7 december 201919.00Tweede AdventAnna PaulownaI. GarciaSamenzang
zondag 8 december 201909.30Tweede AdventDen BurgP. Banaszak
zondag 8 december 201909.30Tweede AdventWillibrordParochianen
zondag 8 december 201909.30Tweede AdventBreezandI. GarciaDameskoor
zondag 8 december 201911.00Tweede AdventPetrus en PaulusI. GarciaCaecilia koorkinderkerk / crèche / koffie
zaterdag 14 december 201916.00Derde AdventTen AnkerH. SchraderSamenzang
zaterdag 14 december 201919.00Derde AdventWillibrordI. GarciaSamenzang
zaterdag 14 december 201919.00Derde AdventBreezandG. ScholtenEncore!
zondag 15 december 201909.30Derde AdventOudeschildH. SchraderOudeschild
zondag 15 december 201909.30Derde Advent't ZandA. CapteinEsther Raatgers
zondag 15 december 201909.30Derde AdventAnna PaulownaI. GarciaSamenzang
zondag 15 december 201911.00Derde AdventDen BurgH. Schrader
zondag 15 december 201911.00Derde AdventPetrus en PaulusI. GarciaSamenzang
zaterdag 21 december 201916.00Vierde AdventTen AnkerI. GarciaSamenzang
zaterdag 21 december 201919.00Vierde Advent't ZandParochianenSing-along
zaterdag 21 december 201919.00Vierde AdventAnna PaulownaI. GarciaSamenzang
zondag 22 december 201909.30Vierde AdventDen BurgI. Garcia
zondag 22 december 201909.30Vierde AdventWillibrordH. SchraderSamenzang
zondag 22 december 201909.30Vierde AdventBreezandP. BanaszakSamenzang
zondag 22 december 201911.00Vierde AdventPetrus en PaulusP. BanaszakSamenzangKinderkerk
zondag 22 december 201919.00Vierde AdventDen Hoornoec. adventsdienst
dinsdag 24 december 201916.00KerstavondTen AnkerP. BanaszakSamenzang
dinsdag 24 december 201917.00KerstavondBreezandH. SchraderBreezangersgezinsviering
dinsdag 24 december 201918.00KerstavondPetrus en PaulusI. GarciaSamenzangKerstspel / gezinsviering
dinsdag 24 december 201919.00KerstavondWillibrordParochianenWillibrordkoor
dinsdag 24 december 201919.00Kerstavond't ZandParochianenKinderkoorgezinsviering
dinsdag 24 december 201919.00KerstavondDen BurgP. Banaszak/VOPHerdertjesviering
dinsdag 24 december 201919.00KerstavondCallantsoogJ. van DiepenCalla Cantakaarten nodig
dinsdag 24 december 201920.00KerstavondAnna PaulownaH. SchraderRhythm Voice
dinsdag 24 december 201920.00KerstavondBreezandI. GarciaKoorBisNis
dinsdag 24 december 201920.15KerstavondDe CocksdorpP. Banaszak
dinsdag 24 december 201922.00Kerstavond't ZandH. SchraderCantica Nova
dinsdag 24 december 201922.15KerstavondDen BurgP. Banaszak
dinsdag 24 december 201923.15KerstavondPetrus en PaulusI. GarciaCaecilia koor
woensdag 25 december 201909.30Eerste KerstdagOudeschildP. Banaszak
woensdag 25 december 201910.00Eerste KerstdagAnna PaulownaParochianenZimraGezinsviering met levende kerststal
woensdag 25 december 201910.30Eerste KerstdagBreezandH. SchraderEncore!
woensdag 25 december 201910.30Eerste Kerstdag't ZandParochianenRitmisch koor
woensdag 25 december 201911.00Eerste KerstdagDen BurgP. Banaszak
woensdag 25 december 201911.00Eerste KerstdagPetrus en PaulusI. GarciaNeva Ensemble pianiste Valeria HeddesGastkoor uit Sint-Petersburg
woensdag 25 december 201911.30Eerste KerstdagWillibrordParochianenKerstspel
donderdag 26 december 201910.30Heilige Familie, Jezus, Maria, JosefAnna PaulownaParochianenRhythm VoiceKerstconcert
zaterdag 28 december 201916.00Heilige Familie, Jezus, Maria, JosefTen AnkerH. SchraderSamenzang
zaterdag 28 december 201919.00Heilige Familie, Jezus, Maria, JosefAnna PaulownaAlegría groepAlegría viering
zaterdag 28 december 201919.00Heilige Familie, Jezus, Maria, JosefWillibrordH. SchraderSamenzang
zondag 29 december 201909.30Heilige Familie, Jezus, Maria, JosefDen BurgH. Schrader
zondag 29 december 201909.30Heilige Familie, Jezus, Maria, Josef't ZandParochianenEsther Raatgers
zondag 29 december 201911.00Heilige Familie, Jezus, Maria, JosefPetrus en PaulusI. GarciaSamenzang
dinsdag 31 december 201919.00OudjaarJohanneskapelds A. de Mey Mecima/past. J. van DiepenSamenzangoec. Oudejaarsdienst
dinsdag 31 december 201919.00OudjaarWillibrordParochianen
dinsdag 31 december 201919.00OudjaarBreezandA. CapteinDameskoor
dinsdag 31 december 201919.00Oudjaar't ZandH. SchraderRitmisch koor
dinsdag 31 december 201919.00OudjaarAnna PaulownaParochianenKlein koor
dinsdag 31 december 201919.30OudjaarDe Cocksdorpds/parochianenCocksdorpPKN kerk oec. Oudejaarsdienst
woensdag 1 januari 202011.00Heilige Maria, moeder van GodPetrus en PaulusI. GarciaCaecilia koorRegioviering
zaterdag 4 januari 202016.00Openbaring des Heren/DriekoningenTen AnkerI. GarciaSamenzang
zaterdag 4 januari 202019.00Openbaring des Heren/DriekoningenWillibrordI. GarciaWillibrordkoorKoffie / Nieuwjaarsreceptie / Vrijwilligersavond
zaterdag 4 januari 202019.00Openbaring des Heren/DriekoningenBreezandH. SchraderBreezangersgezinsviering
zondag 5 januari 202009.30Openbaring des Heren/DriekoningenDen BurgI. GarciaNieuwjaarswensen / vrijwilligersbedankdag
zondag 5 januari 202009.30Openbaring des Heren/Driekoningen't ZandP. BanaszakEsther Raatgerskoffie
zondag 5 januari 202009.30Openbaring des Heren/DriekoningenAnna PaulownaH. SchraderZimragezinsviering
zondag 5 januari 202011.00Openbaring des Heren/DriekoningenPetrus en PaulusP. BanaszakInzingkoorpianobegeleiding
zaterdag 11 januari 202016.00Doop van de HeerTen AnkerP. BanaszakSamenzang
zaterdag 11 januari 202019.00Doop van de Heer't ZandH. SchraderRitmisch koor
zaterdag 11 januari 202019.00Doop van de HeerAnna PaulownaI. GarciaKlein koor
zondag 12 januari 202009.30Doop van de HeerDe CocksdorpH. SchraderCocksdorp
zondag 12 januari 202009.30Doop van de HeerWillibrordParochianen
zondag 12 januari 202009.30Doop van de HeerBreezandI. GarciaKoorBisNis
zondag 12 januari 202011.00Doop van de HeerDen BurgH. Schrader
zondag 12 januari 202011.00Doop van de HeerPetrus en PaulusI. GarciaCaecilia koorkinderkerk / crèche / koffie
zaterdag 18 januari 202016.00Ten AnkerH. SchraderSamenzang
zaterdag 18 januari 202019.00WillibrordP. BanaszakSamenzang
zaterdag 18 januari 202009.30OudeschildA. CapteinOudeschild
zondag 19 januari 202009.30Anna PaulownaH. Schrader / L. Nagelkerke3 korenRegionale oec.dienst
zondag 19 januari 202009.30't ZandParochianenCantica Nova
zondag 19 januari 202011.00Den BurgA. Captein
zondag 19 januari 202011.00Petrus en PaulusP. BanaszakSamenzang
zaterdag 25 januari 202016.00Ten AnkerP. BanaszakSamenzang
zaterdag 25 januari 202019.00't ZandP. BanaszakMuziek van Joke van Geebergen/ Pianiste Annelies Komen
zondag 26 januari 202019.00Anna PaulownaParochianenRhythm Voice
zondag 26 januari 202009.30Willibrordkerkds/ParochianenWillibrordkooroec. dienst / koffie
zondag 26 januari 202009.30BreezandP. BanaszakDameskoor
zondag 26 januari 202010.00Den Burgoec. dienst van het gebed
zondag 26 januari 202011.00Petrus en PaulusP. BanaszakCaecilia koorkinderkerk
zaterdag 1 februari 202016.00Ten AnkerH. SchraderSamenzang
zaterdag 1 februari 202019.00WillibrordP. Banaszak
zaterdag 1 februari 202019.00BreezandParochianenEncore!
zondag 2 februari 202009.30De CocksdorpH. SchraderCocksdorp
zondag 2 februari 202009.30't ZandA. CapteinEsther Raatgerskoffie
zondag 2 februari 202009.30Anna PaulownaP. BanaszakZimra
zondag 2 februari 202011.00Den BurgH. Schrader
zondag 2 februari 202011.00Petrus en PaulusP. BanaszakInzingkoorBlasiuszegen
zaterdag 8 februari 202016.00Ten AnkerP. BanaszakSamenzang
zaterdag 8 februari 202019.00't ZandP. BanaszakRitmisch koor
zaterdag 8 februari 202019.00Anna PaulownaH. SchraderSamenzang
zondag 9 februari 202009.30Den BurgP. Banaszak
zondag 9 februari 202009.30WillibrordParochianenSamenzang
zondag 9 februari 202009.30BreezandH. SchraderBreezangersgezinsviering
zondag 9 februari 202011.00Petrus en PaulusJ. van DiepenCaecilia koorkinderkerk / crèche / koffie
zaterdag 15 februari 202016.00Ten AnkerH. SchraderSamenzang
zaterdag 15 februari 202019.00WillibrordH. SchraderSamenzang
zaterdag 15 februari 202019.00BreezandP. BanaszakKoorBisNis
zondag 16 februari 202009.30Den BurgH. Schrader
zondag 16 februari 202009.30't ZandParochianenCantica Nova
zondag 16 februari 202009.30Anna PaulownaP. BanaszakKlein koor
zondag 16 februari 202011.00Petrus en PaulusP. BanaszakSamenzang
zaterdag 22 februari 202016.00CarnavalTen AnkerI. GarciaSamenzang
zaterdag 22 februari 202019.00Carnaval't ZandI. GarciaMuziek van Joke van Geebergen/ Pianiste Annelies Komen
zaterdag 22 februari 202019.00CarnavalAnna PaulownaParochianenRhythm Voice
zondag 23 februari 202009.30CarnavalOudeschildI. GarciaOudeschildUitreiking Gregorius onderscheiding
zondag 23 februari 202009.30CarnavalWillibrordH. SchraderWillibrordkoorkoffie
zondag 23 februari 202009.30CarnavalBreezandP. BanaszakSamenzang
zondag 23 februari 202011.00CarnavalPetrus en PaulusP. BanaszakCaecilia koorkinderkerk
woensdag 26 februari 202016.00AswoensdagTen AnkerP. BanaszakSamenzang
woensdag 26 februari 202018.00AswoensdagWillibrordP. BanaszakWillibrordkoor
woensdag 26 februari 202019.00AswoensdagAnna PaulownaH. SchraderKlein koorTrinitas viering
woensdag 26 februari 202019.00AswoensdagDen BurgI. Garcia
woensdag 26 februari 202019.30AswoensdagPetrus en PaulusP. BanaszakCaecilia koor
zaterdag 29 februari 202016.00Eerste zondag VeertigdagentijdTen AnkerH. SchraderSamenzang
zaterdag 29 februari 202019.00Eerste zondag VeertigdagentijdWillibrordI. GarciaSamenzang
zaterdag 29 februari 202019.00Eerste zondag VeertigdagentijdBreezandParochianenDameskoor
zondag 1 maart 202009.30Eerste zondag VeertigdagentijdDe CocksdorpP. BanaszakCocksdorp
zondag 1 maart 202009.30Eerste zondag Veertigdagentijd't ZandH. SchraderMuziek van Joke van Geebergen/ Pianiste Annelies Komenkoffie
zondag 1 maart 202009.30Eerste zondag VeertigdagentijdAnna PaulownaI. GarciaKlein koor
zondag 1 maart 202011.00Eerste zondag VeertigdagentijdDen BurgP. Banaszak
zondag 1 maart 202011.00Eerste zondag VeertigdagentijdPetrus en PaulusI. GarciaTigerkids 'Kisi Kids'
zaterdag 7 maart 202010.00Tweede zondag VeertigdagentijdWillibrordI. Garciaziekenzalving
zaterdag 7 maart 202016.00Tweede zondag VeertigdagentijdTen AnkerI. GarciaSamenzang
zaterdag 7 maart 202019.00Tweede zondag Veertigdagentijd't ZandI. GarciaRitmisch koor
zondag 8 maart 202019.00Tweede zondag VeertigdagentijdAnna PaulownaP. BanaszakZimra
zondag 8 maart 202009.30Tweede zondag VeertigdagentijdDen BurgI. GarciaVoorstelviering Vormelingen
zondag 8 maart 202009.30Tweede zondag VeertigdagentijdWillibrordParochianen
zondag 8 maart 202009.30Tweede zondag VeertigdagentijdBreezandP. BanaszakSamenzang
zondag 8 maart 202011.00Tweede zondag VeertigdagentijdPetrus en PaulusP. BanaszakCaecilia koorkinderkerk / crèche / koffie
zaterdag 14 maart 202016.00Derde zondag VeertigdagentijdTen AnkerI. GarciaSamenzang
zaterdag 14 maart 202019.00Derde zondag VeertigdagentijdWillibrordH. SchraderSamenzang
zaterdag 14 maart 202019.00Derde zondag VeertigdagentijdBreezandI. GarciaKoorBisNis
zondag 15 maart 202009.30Derde zondag VeertigdagentijdOudeschildH. SchraderOudeschild
zondag 15 maart 202009.30Derde zondag Veertigdagentijd't ZandParochianenEsther Raatgers
zondag 15 maart 202009.30Derde zondag VeertigdagentijdAnna PaulownaI. GarciaSamenzang
zondag 15 maart 202011.00Derde zondag VeertigdagentijdDen BurgH. Schrader
zondag 15 maart 202011.00Derde zondag VeertigdagentijdPetrus en PaulusI. GarciaInzingkoor
zaterdag 21 maart 202016.00Vierde zondag VeertigdagentijdTen AnkerP. BanaszakSamenzang
zaterdag 21 maart 202019.00Vierde zondag Veertigdagentijd't ZandP. BanaszakEsther Raatgers
zaterdag 21 maart 202019.00Vierde zondag VeertigdagentijdAnna PaulownaParochianenRhythm Voice
zondag 22 maart 202009.30Vierde zondag VeertigdagentijdDen BurgP. Banaszak
zondag 22 maart 202009.30Vierde zondag VeertigdagentijdWillibrordI. GarciaWillibrordkoorkoffie
zondag 22 maart 202009.30Vierde zondag VeertigdagentijdBreezandH. SchraderEncore!
zondag 22 maart 202011.00Vierde zondag VeertigdagentijdPetrus en PaulusI. GarciaCaecilia koorkinderkerk
zaterdag 28 maart 202016.00Vijfde zondag VeertigdagentijdTen AnkerI. GarciaSamenzang
zaterdag 28 maart 202019.00Vijfde zondag Veertigdagentijd't ZandParochianenCantica Nova
zaterdag 28 maart 202019.00Vijfde zondag VeertigdagentijdAnna PaulownaAlegría groepNuraAlegría viering
zondag 29 maart 202009.30Vijfde zondag VeertigdagentijdDen BurgI. Garcia
zondag 29 maart 202009.30Vijfde zondag VeertigdagentijdWillibrordP. BanaszakSamenzang
zondag 29 maart 202009.30Vijfde zondag VeertigdagentijdBreezandH. SchraderSamenzang
zondag 29 maart 202011.00Vijfde zondag VeertigdagentijdPetrus en PaulusP. BanaszakSamenzang