Weekendvieringen

Er is elke zondagkinderkerkin de Petrus en Pauluskerk behalve tijdens familievieringen. Elke 2ezondag van de maand is er kindercrèchei n de Petrus en Pauluskerk voor de allerkleinsten.

DatumTijdstipLiturgische Dag/FeestLocatieVoorganger(s)KoorBijzonderheden Viering
zaterdag 1 december 201816.00Eerste AdventTen AnkerI. GarciaSamenzang
zaterdag 1 december 201819.00Eerste AdventWillibrordP. Banaszak
zaterdag 1 december 201819.00Eerste AdventBreezandH. SchraderEncore!
zondag 2 december 201809.30Eerste AdventDe CocksdorpP. BanaszakDe Cocksdorp
zondag 2 december 201809.30Eerste Advent't ZandI. GarciaRitmisch koorkoffie
zondag 2 december 201809.30Eerste AdventAnna PaulownaH. SchraderSamenzang
zondag 2 december 201811.00Eerste AdventPetrus en PaulusI. GarciaInzingkoor
zondag 2 december 201811.00Eerste AdventDen BurgP. Banaszak
zondag 2 december 201816.00Eerste AdventNicolaaskerk *Advent Carols
woensdag 5 december 201819.00Eerste AdventNicolaaskerk *A. KramerVesperviering
zaterdag 8 december 201816.00Tweede AdventTen AnkerP. BanaszakSamenzang
zaterdag 8 december 201819.00Tweede Advent't ZandH. SchraderCantica Nova
zaterdag 8 december 201819.00Tweede AdventAnna PaulownaI. GarciaRhythm Voice
zondag 9 december 201809.30Tweede AdventDen BurgP. Banaszak
zondag 9 december 201809.30Tweede AdventWillibrordH. Schrader
zondag 9 december 201809.30Tweede AdventBreezandI. GarciaSamenzang
zondag 9 december 201811.00Tweede AdventPetrus en PaulusI. GarciaPP-koor Caecilia12½ jarig priesterschap / koffie / agapé
woensdag 12 december 201819.00Tweede AdventNicolaaskerk*I. GarciaVesperviering
zaterdag 15 december 201816.00Derde AdventTen AnkerP. BanaszakSamenzang
zaterdag 15 december 201819.00Derde AdventWillibrordI. Garcia
zaterdag 15 december 201819.00Derde AdventBreezandKerstconcertGeen viering
zondag 16 december 201809.30Derde AdventOudeschildH. SchraderOudeschild
zondag 16 december 201809.30Derde Advent't ZandP. BanaszakSamenzang
zondag 16 december 201809.30Derde AdventAnna PaulownaI. GarciaZimra
zondag 16 december 201811.00Derde AdventDen BurgH. Schrader
zondag 16 december 201811.00Derde AdventPetrus en PaulusI. GarciaSamenzang
woensdag 19 december 201819.00Derde AdventNicolaaskerk*R. de Meij MecimaVesperviering
zaterdag 22 december 201816.00Vierde AdventTen AnkerP. BanaszakSamenzang
zaterdag 22 december 201819.00Vierde Advent't ZandParochianenSamenzangSing Off
zaterdag 22 december 201809.30Vierde AdventDen BurgP. Banaszak
zondag 23 december 201809.30Vierde AdventWillibrordI. Garcia
zondag 23 december 201809.30Vierde AdventBreezandParochianenKoorBisNis
zondag 23 december 201811.00Vierde AdventPetrus en PaulusI. GarciaSamenzang
zondag 23 december 201819.00Vierde AdventDen HoornP. Banaszak/dsoec.adventsdienst
maandag 24 december 201816.00KerstavondTen AnkerP. BanaszakSamenzang
maandag 24 december 201817.00KerstavondBreezandI. GarciaBreezangersgezinsviering
maandag 24 december 201818.00KerstavondPetrus en PaulusA. CapteinSamenzangfamilieviering
maandag 24 december 201819.00Kerstavond't ZandParochianenKinderkoorfamilieviering
maandag 24 december 201819.00KerstavondDen BurgParochianenHerdertjesviering
maandag 24 december 201819.00KerstavondWillibrordParochianenWillibrordkoor
maandag 24 december 201819.00KerstavondCallantsoogJ. van DiepenCantica Novakaarten nodig
maandag 24 december 201820.00KerstavondBreezandH. SchraderEncore!
maandag 24 december 201820.00KerstavondAnna PaulownaI. GarciaRhythm Voice
maandag 24 december 201822.15KerstavondDen BurgP. Banaszak
maandag 24 december 201822.00Kerstavond't ZandH. SchraderRitmisch koor
maandag 24 december 201823.15KerstavondPetrus en PaulusI. GarciaPP-koor CaeciliaKoorzang vanaf 22.45 uur
dinsdag 25 december 201809.30Eerste KerstdagDe CocksdorpP. BanaszakDe Cocksdorp
dinsdag 25 december 201809.30Eerste Kerstdag't ZandI. GarciaCantica Nova
dinsdag 25 december 201810.00Eerste KerstdagAnna PaulownaParochianenZimragezinsviering
dinsdag 25 december 201810.30Eerste KerstdagBreezandH. SchraderKoorBisNis
dinsdag 25 december 201810.30Eerste KerstdagPetrus en PaulusJ. van DiepenNeva EnsembleGastkoor uit Sint-Petersburg - geen kinderkerk
dinsdag 25 december 2018Eerste Kerstdagpianiste Valery Heddes
dinsdag 25 december 201811.00Eerste KerstdagDen BurgP. Banaszak
dinsdag 25 december 201811.30Eerste KerstdagWillibrordParochianenKerstspel
woensdag 26 december 201809.30Tweede KerstdagWillibrordkerkP. BanaszakSamenzangRegioviering
woensdag 26 december 201810.30Tweede KerstdagAnna PaulownaRhythm VoiceKerstconcert
zaterdag 29 december 201816.00Heilige Familie, Jezus, Maria, JosefTen AnkerH. SchraderSamenzang
zaterdag 29 december 201819.00Heilige Familie, Jezus, Maria, JosefWillibrordH. Schrader
zaterdag 29 december 201819.00Heilige Familie, Jezus, Maria, JosefBreezandI. GarciaDameskoorTrinitasviering
zondag 30 december 201809.30Heilige Familie, Jezus, Maria, JosefDen BurgH. Schrader
zondag 30 december 201811.00Heilige Familie, Jezus, Maria, JosefPetrus en PaulusI. GarciaSamenzang
zondag 30 december 201814.00Heilige Familie, Jezus, Maria, JosefWillibrordKerst-Inn / Opgeven bij
maandag 31 december 201819.00OudjaarsdagJohanneskapelJ. v. Diepen / R. de Meij MecimaSamenzangoec.dienst / oliebollen / koffie
maandag 31 december 201819.00OudjaarsdagWillibrordParochianenOudjaarsviering
maandag 31 december 201819.00Oudjaarsdag't ZandI. GarciaRitmisch koor & Cantica NovaOudjaarsviering
maandag 31 december 201819.00OudjaarsdagAnna PaulownaParochianenKlein koor
maandag 31 december 201819.30OudjaarsdagDe CocksdorpDs. / Parochianenoec.dienst
dinsdag 1 januari 201911.00Nieuwjaarsdag/Heilige Maria, moeder van GodPetrus en PaulusI. Garcia/H. SchraderPP-koor CaeciliaRegioviering/geen kinderkerk
zaterdag 5 januari 201916.00DriekoningenTen AnkerP. BanaszakSamenzang
zaterdag 5 januari 201919.00DriekoningenWillibrordI. GarciaWillibrordkoorNieuwjaarsreceptie/Vrijwilligersavond/koffie
zaterdag 5 januari 201919.00DriekoningenBreezandH. SchraderBreezangersgezinsviering
zondag 6 januari 201909.30DriekoningenDen BurgI. GarciaNieuwjaarswensen / Vrijwilligersbedankdag
zondag 6 januari 201909.30Driekoningen't ZandP. BanaszakMuziek van Joke van Geebergen/ Pianiste Annelies Komenkoffie
zondag 6 januari 201909.30DriekoningenAnna PaulownaH. SchraderZimraOpening jubileumjaar
zondag 6 januari 201911.00DriekoningenPetrus en PaulusP. BanaszakInzingkoor
zaterdag 12 januari 201916.00Doop van de HeerTen AnkerH. SchraderSamenzang
zaterdag 12 januari 201919.00Doop van de Heer't ZandH. SchraderEsther Raatgers
zaterdag 12 januari 201919.00Doop van de HeerAnna PaulownaI. Garcia
zondag 13 januari 201909.30Doop van de HeerDe CocksdorpI. GarciaDe Cocksdorp
zondag 13 januari 201909.30Doop van de HeerWillibrordParochianen
zondag 13 januari 201909.30Doop van de HeerBreezandP. BanaszakEncore!
zondag 13 januari 201911.00Doop van de HeerDen BurgI. Garcia
zondag 13 januari 201911.00Doop van de HeerPetrus en PaulusP. BanaszakPP-koor Caeciliakoffie
zaterdag 19 januari 201916.00Ten AnkerP. BanaszakSamenzang
zondag 20 januari 201909.30OudeschildA. CapteinOudeschild
zondag 20 januari 201909.30OntmoetingskerkParochianen/ ds. MoensWillibrordkoor / Cantorijoec.dienst
zondag 20 januari 201909.30't ZandParochianenRitmisch koor
zondag 20 januari 201910.00SamenvaartkerkH. Schrader / L. Nagelkerkeoec.dienst
zondag 20 januari 201911.00Den BurgA. Captein
zondag 20 januari 201911.00Petrus en PaulusP. BanaszakSamenzang
woensdag 23 januari 201919.00Petrus en PaulusP. BanaszakSamenzangoec. vesperviering
zaterdag 26 januari 201916.00Ten AnkerH. SchraderSamenzang
zaterdag 26 januari 201919.00't ZandP. BanaszakCantica Nova
zaterdag 26 januari 201919.00Anna PaulownaH. SchraderRhythm Voice
zondag 27 januari 201909.30WillibrordkerkP. Banaszak
zondag 27 januari 201909.30BreezandH. SchraderDameskoor
zondag 27 januari 201910.00Den BurgG. MartensWeek van het gebed
zondag 27 januari 201911.00Petrus en PaulusP. BanaszakPP-koor CaeciliaWelpen van God
zaterdag 2 februari 201916.00Ten AnkerP. BanaszakSamenzang
zaterdag 2 februari 201919.00WillibrordH. Schrader
zaterdag 2 februari 201919.00BreezandP. BanaszakKoorBisNis
zondag 3 februari 201909.30De CocksdorpH. SchraderDe Cocksdorp
zondag 3 februari 201909.30't ZandP. BanaszakSamenzangkoffie
zondag 3 februari 201909.30Anna PaulownaParochianenZimragezinsviering
zondag 3 februari 201911.00Petrus en PaulusP. BanaszakInzingkoor
zondag 3 februari 201911.00Den BurgH. Schrader
zaterdag 9 februari 201916.00Ten AnkerH. SchraderSamenzang
zaterdag 9 februari 201919.00't ZandP. BanaszakRitmisch Koor
zaterdag 9 februari 201919.00Anna PaulownaH. Schrader
zondag 10 februari 201909.30Den BurgParochianen
zondag 10 februari 201909.30WillibrordParochianen
zondag 10 februari 201910.30BreezandH. SchraderKinderkorenGezamenlijke familieviering
zondag 10 februari 201911.00Petrus en PaulusP. BanaszakPP-koor Caeciliakoffie
zaterdag 16 februari 201916.00Ten AnkerP. BanaszakSamenzang
zaterdag 16 februari 201919.00WillibrordH. Schrader
zaterdag 16 februari 201919.00BreezandP. BanaszakEncore!
zondag 17 februari 201909.30OudeschildH. SchraderOudeschild
zondag 17 februari 201909.30't ZandParochianenCantica Nova
zondag 17 februari 201909.30Anna PaulownaP. Banaszak
zondag 17 februari 201911.00Den BurgH. Schrader
zondag 17 februari 201911.00Petrus en PaulusP. BanaszakSamenzangOude palmtakjes inleveren
zaterdag 23 februari 201916.00Ten AnkerI. GarciaSamenzang
zaterdag 23 februari 201919.00't ZandI. GarciaMuziek van Joke van Geebergen/Pianiste Annelies Komen
zaterdag 23 februari 201919.00Anna PaulownaP. BanaszakRhythm Voice
zondag 24 februari 201909.30Den BurgP. Banaszak
zondag 24 februari 201909.30WillibrordParochianenWillibrordkoorkoffie
zondag 24 februari 201909.30BreezandI. GarciaBreezangersVoorstellen kinderen EHC
zondag 24 februari 201911.00Petrus en PaulusI. GarciaPP-koor CaeciliaOude palmtakjes inleveren
zaterdag 2 maart 201916.00Ten AnkerP. BanaszakSamenzang
zaterdag 2 maart 201919.00WillibrordH. Schrader
zaterdag 2 maart 201919.00BreezandI. GarciaDameskoorDameskoor 50 jaar
zondag 3 maart 201909.30De CocksdorpI. GarciaDe Cocksdorp
zondag 3 maart 201909.30't ZandH. SchraderRitmisch koorkoffie
zondag 3 maart 201909.30Anna PaulownaParochianenZimragezinsviering
zondag 3 maart 201911.00Den BurgI. Garcia
zondag 3 maart 201911.00Petrus en PaulusP. BanaszakInzingkoorOude palmtakjes inleveren
woensdag 6 maart 201916.00AswoensdagTen AnkerI. GarciaSamenzang
woensdag 6 maart 201918.00AswoensdagPetrus en PaulusI. GarciaPP-koor Caecilia
woensdag 6 maart 201919.00Aswoensdag't ZandH. SchraderCantica NovaTrinitasviering
woensdag 6 maart 201919.00AswoensdagDen BurgP. Banaszak
woensdag 6 maart 201920.00AswoensdagWillibrordI. GarciaWillibrordkoor
zaterdag 9 maart 201916.00Eerste zondag van de VeertigdagentijdTen AnkerI. GarciaSamenzang
zaterdag 9 maart 201919.00Eerste zondag van de Veertigdagentijd't ZandP. BanaszakMuziek van Joke van Geebergen/ Pianiste Annelies Komen
zaterdag 9 maart 201919.00Eerste zondag van de VeertigdagentijdAnna PaulownaI. Garcia
zondag 10 maart 201909.30Eerste zondag van de VeertigdagentijdDen BurgI. Garcia
zondag 10 maart 201909.30Eerste zondag van de VeertigdagentijdWillibrordParochianen
zondag 10 maart 201909.30Eerste zondag van de VeertigdagentijdBreezandP. BanaszakKoorBisNis
zondag 10 maart 201911.00Eerste zondag van de VeertigdagentijdPetrus en PaulusP. BanaszakPP-koor Caeciliakoffie
woensdag 13 maart 201918.00Ontmoetingskerkds Nijhuis/VOPVesperviering
zaterdag 16 maart 201916.00Tweede zondag van de VeertigdagentijdTen AnkerH. SchraderSamenzang
zaterdag 16 maart 201919.00Tweede zondag van de VeertigdagentijdWillibrordH. Schrader
zaterdag 16 maart 201919.00Tweede zondag van de VeertigdagentijdBreezandI. GarciaEncore!
zondag 17 maart 201909.30Tweede zondag van de VeertigdagentijdOudeschildP. BanaszakOudeschild
zondag 17 maart 201909.30Tweede zondag van de Veertigdagentijd't ZandParochianenEsther Raatgers
zondag 17 maart 201909.30Tweede zondag van de VeertigdagentijdAnna PaulownaI. Garcia
zondag 17 maart 201911.00Tweede zondag van de VeertigdagentijdDen BurgP. Banaszak
zondag 17 maart 201911.00Tweede zondag van de VeertigdagentijdPetrus en PaulusI. GarciaSamenzang
woensdag 20 maart 201918.00Willibrordds Nijhuis/VOPVesperviering
vrijdag 22 maart 201919.30Den BurgH. Schrader/B. GuiljamTaizé viering
zaterdag 23 maart 201916.00Derde zondag van de VeertigdagentijdTen AnkerI. GarciaSamenzang
zaterdag 23 maart 201919.00Derde zondag van de Veertigdagentijd't ZandI. GarciaCantica Nova
zaterdag 23 maart 201919.00Derde zondag van de VeertigdagentijdAnna PaulownaH. SchraderRhythm Voice
zondag 24 maart 201909.30Derde zondag van de VeertigdagentijdDen BurgH. Schrader
zondag 24 maart 201909.30Derde zondag van de VeertigdagentijdWillibrordParochianenWillibrordkoorkoffie
zondag 24 maart 201909.30Derde zondag van de VeertigdagentijdBreezandI. GarciaSamenzang
zondag 24 maart 201911.00Derde zondag van de VeertigdagentijdPetrus en PaulusI. GarciaPP-koor Caecilia
woensdag 27 maart 201914.30Den BurgI. Garcia/P. BanaszakZiekenzalving / koffie
woensdag 27 maart 201918.00Noorderhavends Nijhuis/VOPVesperviering
zaterdag 30 maart 201916.00Vierde zondag van de VeertigdagentijdTen AnkerP. BanaszakSamenzang
zaterdag 30 maart 201919.00Vierde zondag van de Veertigdagentijd't ZandParochianenSamenzang
zaterdag 30 maart 201919.00Vierde zondag van de VeertigdagentijdAnna PaulownaParochianenNuraAlegría viering
zondag 31 maart 201909.30Vierde zondag van de VeertigdagentijdDen BurgI. Garcia
zondag 31 maart 201909.30Vierde zondag van de VeertigdagentijdWillibrordParochianen
zondag 31 maart 201909.30Vierde zondag van de VeertigdagentijdBreezandP. BanaszakDameskoor
zondag 31 maart 201911.00Vierde zondag van de VeertigdagentijdPetrus en PaulusP. BanaszakPP-koor Caecilia